Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

13. dubna 2010 - Android
13. dubna 2010 - PC
13. dubna 2010 - Xbox 360
13. dubna 2010 - iOS
13. dubna 2010 - Mac

Popis hry

Smrt dcery Sáry dokázala zasáhnout i tak ostříleného agenta, jakým Sam Fisher bezesporu je.
Dlouho se vyhýbal lidem a ukrýval se ve svém domě v Baltimore. Dlouho se utápěl v žalu a lahvi alkoholu. Sam se nikdy nespokojil s vysvětlením, jak a proč jeho dcera zahynula. V minulém díle se, jako dvojí agent,...zobrazit více

Smrt dcery Sáry dokázala zasáhnout i tak ostříleného agenta, jakým Sam Fisher bezesporu je.
Dlouho se vyhýbal lidem a ukrýval se ve svém domě v Baltimore. Dlouho se utápěl v žalu a lahvi alkoholu. Sam se nikdy nespokojil s vysvětlením, jak a proč jeho dcera zahynula. V minulém díle se, jako dvojí agent, vrátil, aby spolupracoval na tajné operaci - likvidaci teroristické organizace John´s Brown Army (JBA), působící v New Orleans. Samova domovská organizace (NSA) mu ovšem nedokázala dát všechny informace. Chtěl vědět, proč jeho dcera zemřela.
V policejní správě stálo, že byla sražena černou dodávkou, kterou řídil její opilý spolužák. S tím se nechtěl smířit a mlžení ze strany úřadů bral jako zradu – podraz od země, které tolik obětoval už jako člen speciální námořnické jednotky SEAL, agent CIA v terénu nebo speciální agent NSA. Proto podal výpověď a s klidem přijal ortel smrti, který byl na něj uvalen.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Processor: 1.8 GHz Intel Core2 Duo or 2.4 GHz AMD Athlon X2 64
Memory: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista, Windows 7
Graphics: 256 MB DirectX 9.0c–compliant video card (512 MB recommended) (see supported list*)
DirectX®: DirectX 9.0c
Hard Drive: 10 GB
Sound: DirectX 9.0c–compliant sound card
Peripherals Supported: Mouse, keyboard, headset, 12-button gamepads with analog sticks
Internet Connection: Broadband Internet connection *Supported Video Cards at Time of Release: NVIDIA GeForce 7800 / 7900 / 8 / 9 / GTX series ATI RADEON X1800 / X1900 / HD 2000 / HD 4000 / HD 5000 series ATI HD 3000 NOT supported at time of release. Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game.

Aktuální cena

herní serie která definovala možnost dohrní hry stealth postupem nebo rush postupem
08.05.2017
Jestli jsem o Double Agentovi tvrdil,, že utrpěl konzolizací, tak tohle je ještě oo třídu horší. Ze Stealth hry se stala regulerní střílečka s prvky stealth. Příběh sliboval mnohé, ale realita byla nakonec nijak zajímavá. Když se ale člověk smířil s hratelností, dalo se slušně užít si kooperaci. Hrajte jen v případě, že vás příběh Sama Fishera opravdu zajímá.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.