Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2006 - Xbox 360
26. října 2006 - Nintendo GameCube
26. října 2006 - Xbox
27. října 2006 - PlayStation 2
7. listopadu 2006 - PC
28. listopadu 2006 - Wii
29. března 2007 - PlayStation 3

Popis hry

Vysloužilý agent Sam Fisher je zpět. Ale ještě nikdy nestál proti takovému nepříteli. Aby zabránil zničujícímu teroristickému útoku, musí infiltrovat nebezpečnou teroristickou skupinu a zničit ji zevnitř. Vůbec poprvé okusí neustálé napětí a těžko stravitelná dilemata života dvojího agenta. Při infiltrování...zobrazit více

Vysloužilý agent Sam Fisher je zpět. Ale ještě nikdy nestál proti takovému nepříteli. Aby zabránil zničujícímu teroristickému útoku, musí infiltrovat nebezpečnou teroristickou skupinu a zničit ji zevnitř. Vůbec poprvé okusí neustálé napětí a těžko stravitelná dilemata života dvojího agenta. Při infiltrování amerického ústředí teroristické organizace musíte pečlivě zvažovat dopady svých činů abyste neztratil důvěru jedné či druhé strany. Když ale budete dlouho otálet, zahynou milióny lidí. Ke splnění svého úkolu můžete použít jakékoli prostředky, ale hlavně se z akce musíte vrátit živý.
Hlavní prvky:
Je třeba plnit protichůdné cíle: Vládní agenti NSA a teroristé po vás budou chtít, abyste zvládli dva protichůdné úkoly najednou.
Poznejte tlak, pod nímž pracuje dvojitý agent: Při sabotáži teroristických plánů budete používat skutečné taktiky, které v současnosti používají skuteční dvojití agenti.
Prozkoumejte bohatě větvený příběh s několika konci: Vaše rozhodnutí budou mít dopad na vývoj příběhu a hry.
Svět mezinárodní špionáže: Mise se odehrávají po celém světě, od Asie a Afriky až po centrum USA. Zažijete extrémní situace: pod vodou, v písečné bouři, skrývání v prachu nebo dýmu – i skydiving.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimum:


Supported OS: Microsoft Windows® XP

Processor: 3 Ghz Pentium 4 or AMD Athlon 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended) - Game optimized for dual-processor-enabled computers.

System Memory: 1 GB or above (1.5 GB recommended)

Video Card: DirectX 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c-compatible (EAX recommended) - PC audio solution containing Dolby Digital Live required for Dolby Digital audio.

DirectX Version: DirectX® version 9.0c or higher

Hard Disk: 8 GB available hard disk space

Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

*Supported video cards at time of retail release: Single Player: ATI X1300 / X1600 / X1800 / X1900, NVIDIA 6200 / 6600 / 6800 / 7300 / 7600 / 7800 / 7900 | Multiplayer: ATI X1600 / X1800 / X1900, NVIDIA 6600 / 6800 /7300 / 7600 / 7800 / 7900

Note:Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game. For the most up-to-date minimum requirement listings, please visit the FAQ for this game on our support website at: http://support.ubi.com.

Aktuální cena

Čtyřka mě bavila ještě víc než trojka. Double super práce páni vývojáři! napínavý story jako prase!!! Skvělej příběh.
06.01.2018
Tenhle díl utrpěl výraznou konzolizací. Premisa příběhu ale byla tak silná, že jsem se s tím smířil a užil si to na maximm. V základu šlo o to, že Third Echelon potřeboval někoho nasadit dovnitř teroristické sítě a zevnitř o nich zjistit co nejvíce a pokud možno zabránit jejich útoku, až přijde ten pravý čas. Takže hráč začíná ve vězení, kde pomůže jednomu členu utéct na svobodu. Od té chvíle je hra sérií voleb, kdy se chcete raději zalíbit teroristům, nebo rozvědce. Nutné je si udržovat za dobře všechny, jinak hra skonči. Výborné byly intermezzo sekvence na základně teroristů, kde jste měli za úkol připravovat pro teroristy bomby, ale také jste měli sbírat intel právě na hlavní účastníky a pomáhat tak rozvědce k jejich dopadení. Nikdo vás u toho samozřejmě nesměl chytit. Příběhově ohromně silný díl se dvěma konci a jeden z nich navazuje na Conviction.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.