Tomb Raider

Tomb Raider

Vydavatelé: Eidos Interactive
Vývojáři: Core Design
Žánry: FPS, Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

1. října 1996 - Sega Saturn
14. listopadu 1996 - PC DOS
14. listopadu 1996 - Mac
14. listopadu 1996 - PlayStation
1. června 1998 - PC
6. října 2003 - N-Gage
13. srpna 2009 - PlayStation Network
16. prosince 2013 - iOS
1. dubna 2015 - Android

Popis hry

Jaderný test způsobí zemětřesení, které odhalí starověké zařízení pohřbené v poušti. Zařízení se dá do pohybu a odhaluje zamrzlou bytost. Příběh pak pokračuje v současnosti. Potom, co se Lara se vrátila z expedice v Himalájích a je kontaktována Američanem jménem Larson, který pracuje pro bohatou obchodnici...zobrazit více

Jaderný test způsobí zemětřesení, které odhalí starověké zařízení pohřbené v poušti. Zařízení se dá do pohybu a odhaluje zamrzlou bytost. Příběh pak pokračuje v současnosti. Potom, co se Lara se vrátila z expedice v Himalájích a je kontaktována Američanem jménem Larson, který pracuje pro bohatou obchodnici Jacqueline Natla, majitelku Natla Technologies. Na Natlinu žádost, se Lara vydá na expedici, aby znovu získala tajemný artefakt zvaný Scion ze ztracené hrobky Qualopeca, v horách Peru.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Processor:1.8 GHz Processor
Memory:512 MB RAM
Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 9
DirectX®:9.0
Hard Drive:2 GB HD space

Aktuální cena

Vstup Lary Croft na naše obrazovky prostřednictvím herních konzolí se konal v opravdu velkém stylu. Šlo o skutečně hezky udělanou hru, kterou díky emulátorům může každý vyzkoušet i dnes. Tehdy to však byla opravdu skvělá hra, která celou sérii Tomb Raider rozjela. Dávám ***.
26.10.2017
Ač klasika všech klasik, z dnešního pohledu už nehratelná věc, která je vlastně těžší, než libovolná hra ze Souls série (ale to hlavně kvůli ovládání).
20.04.2017
další z mých oblíbených her kterou jsem hrál na ps1 jako malej a je pekný si v roce 2017 zavzpomínat na stare dobré časi kdy se dělaly hry pro spestření dne a ne pro peníze jako je tomu dnes
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.