Tropico 3: Absolute Power

Tropico 3: Absolute Power

Vývojáři: Haemimont Games
Žánry: Strategické, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

17. května 2010 - PC

Popis hry

Tropico 3 - Absolute Power:Úspěšná a recenzenty opěvovaná strategie Tropico 3 dostává první datadisk s podtitulem Absolute Power. Můžete se těšit na zajímavé možnosti vedení malého karibského národa. V připravené kampani vás očekává pěkných deset misí na zcela nových ostrůvkách, kde můžete zazářit svým...zobrazit více

Tropico 3 - Absolute Power:Úspěšná a recenzenty opěvovaná strategie Tropico 3 dostává první datadisk s podtitulem Absolute Power. Můžete se těšit na zajímavé možnosti vedení malého karibského národa. V připravené kampani vás očekává pěkných deset misí na zcela nových ostrůvkách, kde můžete zazářit svým stavitelským uměním. Nechybí ani další úpravy vašeho prezidentského sídla. Tvůrci se právem pyšní detailním zpracováním ekonomického a politického modelu. Zde nemá hra žádnou konkurenci a téměř se podobá reálnému obchodování. Přičtěte vynikající grafiku a pěkně znějící soundtrack a máte tu pecku první kategorie.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP 2 / Vista / Windows 7

Processor: 2.4GHz Single Core

Memory: 1 GB

Video: DirectX 9.0c compatible, 256 MB (Shader Model 3.0 required)

DirectX®: 9.0c

Hard Drive: 5 GB

Sound: DirectX compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.