Tycoon City: New York

Tycoon City: New York

Vydavatelé: Atari
Vývojáři: Deep Red Games
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

21. února 2006 - PC

Popis hry

Jak už název hry napovídá, budete si v ní podmaňovat New York. Začnete s malou částí a jak budete postupně plnit různé úkoly, budou se vám otevírat vrátka do dalších. Budete budovat komerční centra, organizovat různé akce, stavět mrakodrapy a samozřejmě nebudete ošizeni ani o možnost vztyčit Sochu svobody,...zobrazit více

Jak už název hry napovídá, budete si v ní podmaňovat New York. Začnete s malou částí a jak budete postupně plnit různé úkoly, budou se vám otevírat vrátka do dalších. Budete budovat komerční centra, organizovat různé akce, stavět mrakodrapy a samozřejmě nebudete ošizeni ani o možnost vztyčit Sochu svobody, Empire State Building či jinou pamětihodnost. V této hře zaujímají důležitou roli potřeby a požadavky stovky tisíc obyvatel města. Na každého z nich budete moci kliknout a prohlédnout si o něm veškeré možné informace. I když je každý z nich jedinečný, jejich touhy (např. po kavárně či baru) se budou moci shodovat. Podle toho, jaké kde budete zřizovat podniky, reaguje i hra. Všechny budovy mají určitou sféru vlivu. Jsou navíc upgradovatelné, čímž se stávají pro okolí atraktivnějšími a známějšími. Každá čtvrť města nabízí trochu jiné příležitosti.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Minimální:
Podporované OS: Windows 2000/XP
Procesor: Intel Pentium 4 1,8 GHz nebo AMD Athlon XP™ +1900 nebo lepší
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: kompatibilní s T&L, paměť 64 MB
Verze DirectX: DirectX® 9.0c (obsaženo) nebo vyšší
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX® 9.0c
Pevný disk: 600 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.