Umbrella Corps

Umbrella Corps

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom, K2
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

21. června 2016 - PC
21. června 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Umbrella Corps Umbrella Corps fanouškům universa Resident Evil přináší zcela nový pohled na tuto značku. Zombíci se ovšem budou likvidovat pořád. Designově se hra snaží držet původních dílů.  

Umbrella Corps je hra, která představuje novou evoluci značky, která byla v minulosti postavena na syrovém...zobrazit více

Umbrella Corps Umbrella Corps fanouškům universa Resident Evil přináší zcela nový pohled na tuto značku. Zombíci se ovšem budou likvidovat pořád. Designově se hra snaží držet původních dílů.  

Umbrella Corps je hra, která představuje novou evoluci značky, která byla v minulosti postavena na syrovém hororovém zážitku. Nyní přichází v podobě rychlé střílečky ze třetí osoby, která představí rychlé boje v úzkých arénovitých koridorech, v nichž budete poznávat povědomé lokace z původních her série.  

Hráči budou muset spolupracovat, aby se dokázali postavit hordám oživlých mrtvých a přežít. Rychlé, akční, brutální. Porcovat zombíky stylově s přáteli je velká zábava. Zombíci vám dají pěkně zavařit díky útokům na blízko.  

Korporace Umbrella, nelítostná farmaceutické společnost je již desítky let známá svými genetickými experimenty. Přestože samotná organizace byla rozpuštěna v roce 2003, korporace najaly speciální jednotky, které vyslaly bojovat na virem zamořená území a proti žoldákům konkurenčních organizací. A jedním z těchto elitních žoldáků jste vy.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 (All 64bit OS)
Procesor: Intel Core i3-4160 @ 3.6GHz or better
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX460 or better
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 13 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound compatible (must support DirectX 9.0c or higher)
Dodatečné poznámky: Supports Keyboard +Mouse. Genuine Xbox 360 controller recommended. Monitor: 800x600 or better.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.