Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief's End

Vývojáři: Naughty Dog
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

10. května 2016 - PlayStation 4

Popis hry

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE SBĚRATELSKÝ STEELBOOK ZDARMA

Další dechberoucí dobrodružství Nathana Drakea nás zavede na jeho poslední výpravu. Jak dopadne jeho osud nevíme. Zato víme, že Uncharted 4 tradičně vymáčkne z PS4 výkon do poslední kapky, jak je u vývojářů z Naughty Dog dobrým zvykem.

MINULOST VÁS...zobrazit více

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE SBĚRATELSKÝ STEELBOOK ZDARMA

Další dechberoucí dobrodružství Nathana Drakea nás zavede na jeho poslední výpravu. Jak dopadne jeho osud nevíme. Zato víme, že Uncharted 4 tradičně vymáčkne z PS4 výkon do poslední kapky, jak je u vývojářů z Naughty Dog dobrým zvykem.

MINULOST VÁS VŽDY DOŽENE
Příběh se odehrává tři roky po událostech popisovaných v Uncharted 3: Drakes Deception, kdy se Nathan Drake podle všeho rozhodl svět lovců pokladů nadobro opustit. Netrvalo to však dlouho a dobrodružství znovu zaklepalo na jeho dveře... tedy konkrétně Drakeův bratr Sam. Ten jej požádá o pomoc při záchraně svého života.

HONBA ZA POKLADEM
V honbě za dávno ztraceným pokladem kapitána Henryho Averyho se Sam a Drake vydávají hluboko do lesů Madagaskaru najít utopickou pirátskou kolonii Libertalie. Při pátrání po Averyho pokladu prozkoumáte džunglí zarostlé ostrovy, rozlehlá města i zasněžené vrcholky hor. Prostě opět procestujete půlku světa.

TÝMOVÝ MULTIPLAYER
Kromě parádního příběhu pro jednoho hráče, zde najdete i tentokrát propracovanou multiplayerovou složku. Najdete zde jedinečné mapy s bohatým prostředím, které odměňují zvědavé hráče. Větší důraz, než kdy jindy, je zde kladen na strategii a týmovou spolupráci.

PARŤÁCI JAK HROM
V multiplayeru si můžete najmout jednoho ze čtyř „Parťáků“, aby s vámi bojovali a poskytovali podporu, když budete sledovat své nepřátele nebo oživovat padlé spojence.
Za vyhrané body můžete nakoupit „okultní schopností“ a vyvolat nadpřirozené schopnosti inspirované dřívějšími Drakeovými dobrodružstvími. Například prokletý sarkofág z El Dorada, mocný kámen Cintamani z Šambaly nebo ohnivého džina ze ztraceného města Ubar – to vše vám může pomoci vyhrát zápas.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Neskutečně co dokážou vytáhnou z PS4pro. Tuto hru mužů jedině doporučit. Nic koplikovaného ale zábava od začátku až do konce.
08.02.2021
Fantastické zakončení příběhu jednoho dobrodruha, pod kterým praskne, nebo se zlomí snad i ocelový trám. Grafika 10/10. Hratelnost 9/10 (je to pořád to samé Uncharted, tentokrát s houpacím lanem navíc - nic s čím by nepřišla už Lara v Legend dílu - ale, dovede s tím mnohem lepší kousky - omotávání a tahání auta - WOOOHOOO). Příběh je vlastně dost blbost, protože si až ve 4. díle vzpomenou, že má Nathan celou dobu vlastně bratra... nj. Nejvíc palce nahoru za Epilog ... za ten má hra plný počet.
11.08.2017
Jedna z nejlepších her pro konzole ! Příběh výborný, grafika taktéž! :-)
24.04.2017
Mrzí mě,že je to údajně poslední díl. Miloval jsem Tomb Raidera, pak jsem si pořídil PS3 a dostal jsem Uncharted jako dárek. Od té doby je to moje nejoblíbenější hra.
23.04.2017
Jedna z mých oblíbených her u které jsem strávil spousty času.
14.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.