Unturned

Unturned

Vydavatelé: Smartly Dressed Games
Vývojáři: Nelson Sexton
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

7. července 2014 - PC
7. července 2014 - Mac

Popis hry

Rychle! Musíš přežít! Prozkoumej města, zabij zombie, nakraď jídlo, zbraně a vybavení, co po tom, že krást se nemá, je zombie apokalypsa. Pokácej dřevo, postav dům, vypěstuj obílí, ale měj se na pozoru, nejsi jediný přeživší v tomto post-apokalyptickém světě, ve kterém platí jedno pravidlo. Zabij, nebo...zobrazit více

Rychle! Musíš přežít! Prozkoumej města, zabij zombie, nakraď jídlo, zbraně a vybavení, co po tom, že krást se nemá, je zombie apokalypsa. Pokácej dřevo, postav dům, vypěstuj obílí, ale měj se na pozoru, nejsi jediný přeživší v tomto post-apokalyptickém světě, ve kterém platí jedno pravidlo. Zabij, nebo buď zabit. Perfektní kombinace her The Forest, DayZ a Minecraftu. A free2play!

zdroj: d3jv

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 32-bit
Procesor: 2 GHz
Paměť: 4 GB RAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1 GB volného místa

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Fajn na paření s kámošema (můžete si založit i vlastní server a hrát na něm). Má zajímavou pixel grafiku a nachází se v otevřeném světě plného zajímavých míst. Sbíráte různé itemy vylepšujete si svoji bázi a tak různě děláte blbosti. Z mé zkušenosti jsme si hru s kamarády užívali tak prvních 15 hodin, pak už to byla spíš nuda. Za zkoušku nic nedáte.
25.04.2017
Pohodová zombie hra, ale chtělo by to herní módy na styl deathmatche. Grafika vůbec nevadí, viděl jsem i horší
22.04.2017
Dobré, jenom to nenačte nějaké mapy, špatná optimalizace
15.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.