Vietcong 2

Vietcong 2

Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

22. prosince 2005 - PC

Popis hry

Volné pokračování původního Vietcongu. Děj hry se odehrává v lednu 1968, kdy jihovietnamci za podpory US Army vyhráli definitivně válku. Ocitáte se před oslavami nového roku. Ale jednou nečekaně v noci zaútočí severovietnamci (útok se jmenuje Tet ofenzíva) a učiní nejsilnější úder na US Army. Nyní přichází...zobrazit více

Volné pokračování původního Vietcongu. Děj hry se odehrává v lednu 1968, kdy jihovietnamci za podpory US Army vyhráli definitivně válku. Ocitáte se před oslavami nového roku. Ale jednou nečekaně v noci zaútočí severovietnamci (útok se jmenuje Tet ofenzíva) a učiní nejsilnější úder na US Army. Nyní přichází vaše chvíle. Ocitáte se v plné polní a plníte různé úkoly v rozmezí několika týdnů. Zajdete do džungle, do ulic města i do kanálů pod ním. Na konci vás čeká návštěva samotného Císařského paláce.

Budete mít také možnost si zahrát za příslušníka Vietcongu a zjistíte, jaké to bylo bojovat na druhé straně. Kampaň za VC začíná 6 let před Tetskou ofenzívou. Budete mít k dispozici arzenál čítající 50 kousků zbraní. V multiplayeru budete moci hrát až s 64 hráči a používat i osobní a nákladní auta.

zdroj: Davas96

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Dvojka se vůbec nepovedla např: český dabing je pěkný, ale ve hře ale v cutscenách je anglický, nabijení zbraní se mi od jedničky nelibí ale mise jsou dobrý a hrát za vietnamce je dobrý ale konce jsou nic moc.
16.11.2017
souhlasím s vámi, ale určitá pozitiva tam jsou také třeba nezměnily hlášení postav (což je pro vietcong typické) nebo se mi tam líbí příběh, vím s jedničkou se to nemůže měřit a na co jsem hlavně u ni čekal jsou nové guns
01.11.2017
Pokračování, které vůbec nenavazuje na předchozí díl, ale i tak si najde své diváky. Bohužel mě mrzí, že vývojáři klesli a neustálou akční podobiznu, neříkám, že větší adrealin je špatný, ale u téhle hry by měl být zlaty střed :)
23.04.2017
pokracovanie ktore sa nechyta na predchodcu
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.