Warcraft III: Reign of Chaos

Warcraft III: Reign of Chaos

Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Strategické, Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

5. července 2002 - PC
5. července 2002 - Mac

Popis hry

Warcraft III obsahuje čtyři hratelné rasy, a to Lidi a Orky, kteří se již objevili v předešlých hrách, a noční elfy a nemrtvé, kteří jsou v příběhu Warcraftu noví . V single-player kampani si stejně jako ve StarCraftu zahrajete za všechny rasy v postupném příběhu. Mód multiplayer dovoluje hru proti jiným...zobrazit více

Warcraft III obsahuje čtyři hratelné rasy, a to Lidi a Orky, kteří se již objevili v předešlých hrách, a noční elfy a nemrtvé, kteří jsou v příběhu Warcraftu noví . V single-player kampani si stejně jako ve StarCraftu zahrajete za všechny rasy v postupném příběhu. Mód multiplayer dovoluje hru proti jiným hráčům, přes internet, ale i hru proti počítačem kontrolovaným postavám stejně jako v single-player módu.

Toto pokračování přineslo velké množství změn. Nejzásadnější změnou je přechod do 3D grafiky. K dvěma základním rasám, lidem a orkům, přibyly dvě nové: nemrtví (kteří se podobají Zergům ve Starcraftu) a noční elfové (někdy také označovaní jako temní elfové). Každá rasa má své specifické jednotky a budovy – ne každá z nich má přímý protějšek u ostatních ras. Významně vzrostl počet kouzel ve hře a schopností jednotek.

zdroj: Wiki

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Parádní strategie se superním editorem! kolik her jsem přes něho vytvořil "co mám udělat ?" " zase práce" :D
24.06.2020
Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
jedna z nejlepších RTS her kterou jsem kdy hrál :) ještě si pamatuju dobu kdy jsem hrál Warcraft II :)
25.06.2017
Warcraft III patří k mojím nejoblíbenějším strategiím, byla to jedna s prvních her co jsem hrál na počítači. Pro správné hráče je povinností vlastnit Warcraft III ve svém počítači
25.05.2017
Nejlepší strategie co jsem kdy hrál, kampaň je dostatečně dlouhá a zabaví na několik hodin, a český dabing je velice příjemný bonus při hraní.
22.05.2017
Krásné animace, kultovní gameplay, silný příběh v singlu. Ale je to také místo zrodu tolik oblíbeného Tower Defense žánru a bohužel to je také místo vzniku moba her. To je žánr, na který sem asi příliš starý, ale té hratelnosti nerozumím (k čemu je RTS s jednou jedinou jednotkou, kterou jde ovládat?) a ještě více nerozumím té odporně toxické komunitě, která vás vcucne a vyplyvne jako kus použité gumy.
27.04.2017
dobrá hra dokáže na dlouho člověka zabavit a dokáži si živě přestavit nástupce Warcraft 4!! tyto HD verze a remaky nejsou ono blizz. plzzz
23.04.2017
Kultovní modla všech strategií! Kdo nehrál, jako by nebyl! Kampaň je nabitá příběhem, emocemi a napětím. Skutečně stojí za to si zahrát.
19.04.2017
najlepsia RTS mojho detstva a hlavne jedna z mala hier s CZ dabingom!
13.04.2017
Kdo nezná kampaň W3 tak by se měl stydět, takovy příběhy už dnes nevznikaj
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.