Wolcen: Lords of Mayhem

Wolcen: Lords of Mayhem

Vydavatelé: Wolcen Studio
Vývojáři: Wolcen Studio
Žánry: Indie, Hack and slash, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

24. března 2016 - PC

Popis hry

Akční RPG v otevřeném světě, který je poškozen a rozpadá se, to vše ve skvělém vizuálu díky CryEnginu.Wolcen: Lords of Mayhem nabízí dynamický bojový systém spojující komba zbraní a vašich schopností. Hra nemá žádné třídy povolání a bude jen na vás, jakou postavu si postupem hry vytvoříte. Vývojáři pracují...zobrazit více

Akční RPG v otevřeném světě, který je poškozen a rozpadá se, to vše ve skvělém vizuálu díky CryEnginu.Wolcen: Lords of Mayhem nabízí dynamický bojový systém spojující komba zbraní a vašich schopností. Hra nemá žádné třídy povolání a bude jen na vás, jakou postavu si postupem hry vytvoříte. Vývojáři pracují na kooperaci, ve které bude možné se spoluhráči tvořit devastující komba založena na složení různých elementů.Wolcen: Lords of Mayhem se také mohou pyšnit unikátní mechanikou zvanou Apokalyptická forma, která propůjčí postavě zvláštní schopnosti, o jaké schopnosti se bude jednat bude záležet na vás, díky komplexnímu craftovacímu systému a možnostmi přizpůsobení.Ve hře jste bývalý důstojník armády Human Republic, který byl nucen uprchnout před trestem smrti, ke kterému byl odsouzen pro své magické schopnosti, kterých se nechtěl vzdát. Zatímco budete naháněn jak lidmi, tak i všemožnými monstry, přidáte se ke mysteriózní skupině templářů. Tímto začne vaše epické dobrodružství, ve kterém budete potkávat nelidské, zmutované příšery a odhalíte strašlivé tajemství, které sužuje lidskou rasu.Hra s předběžným přístupem, během vývoje se může měnit.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64-Bit SP1, Windows 8.1 64-Bit, Windows 10 64-Bit
Procesor: Intel Core i5-4570T 2.9 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 6850
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 6 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.