Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order

Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: MachineGames
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

20. května 2014 - Xbox Live Arcade
20. května 2014 - PC
5. června 2014 - Xbox 360
5. června 2014 - Xbox One
5. června 2014 - PlayStation Network
5. června 2014 - PlayStation 4
5. června 2014 - PlayStation 3

Popis hry

Wolfenstein se vrací v novém díle jménem Wolfenstein: The New Order aby ukázal nacistům, jak vypadá opravdová prohra. Mnozí z Vás jistě čekají zasazení do druhé světové války, ale vývojáři ze studia MachinaGames, kteří mají tento díl na starost, tak se rozhodli ho zcela překopat. Děj se nám posune do...zobrazit více

Wolfenstein se vrací v novém díle jménem Wolfenstein: The New Order aby ukázal nacistům, jak vypadá opravdová prohra. Mnozí z Vás jistě čekají zasazení do druhé světové války, ale vývojáři ze studia MachinaGames, kteří mají tento díl na starost, tak se rozhodli ho zcela překopat. Děj se nám posune do období šedesátých let, kdy nacisté druhou světovou válku vyhráli a podařilo se jim ovládnout svět. Hlavní hrdina se vzpamatovává z šoku předešlých dílů a zároveň trpí amnézií, nebo že by se snažil i sám zapomenout? Připravte se na boj jaký tu nebyl, nacisté disponují moderními zbraněmi, velkou silou a nic jim nestačí, někdo prostě musí říci DOST a nikdo jiný, než B.J. Blazkowicz se nenajde. Válka je zpět!!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit Windows 7/Windows 8
Procesor: Intel Core i7 or equivalent AMD
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
Pevný disk: 50 GB volného místa

Aktuální cena

Znovuzrození matky 3D stříleček je absolutně suprový! Wolfie drtí nácky jako nikdy předtím! :D Teda až do té úplně poslední hry, tak drtí ještě víc! :D
06.01.2018
Skvělý začátek rebootu série WOLFENSTEIN, příběh unikátní Blazckovicz vs. Náckové 1/0. Gunplay úžasný enemáci silní ale totéž platí i pro Blazcka. Konec navazuje na New Collossus.
24.11.2017
Čo može zabaviť viac ako mordovať desiatky nazzi, s krasnou grafikou a dobrim gameplayom urcite odporučam všetkym
23.04.2017
Hotové zjevení Staré školy v době, kdy už lidi ani pomalu nevědí, co je to lékárnička natož kus brnění. Je to po dlouhé době hra, kde jsou levely komplexní a hráče nutí hledat každou skulinu se secrety. Nácky tu lze kosit dvěma zbraněmi naráz. A že to pak všechno vzduchem ale létá :) S touhle hrou se hráč vydá do minulosti nejen herní, ale i hratelnostní. Nějak si ale nedovedu představit, jak si tohle současná mladá generace hráčů může vůbec užívat, ale co já vím, třeba jo :)
21.04.2017
Skvělá grafika, ale brutální prostředí
15.04.2017
Na Gibraltarském mostě jsou po zdech nakresleny nápisy jako "Why Tjörborn" nebo "Why Emil", jedná se o jména tvůrců.
by Nux
Hra musela v několika zemích projít přísnou cenzurou z důvodu šíření nacismu.
Když si v nejvyšším patře vaší skrýše lehnete do postele tak se spustí bonusová mise z Wolfenstein 3D.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.