World of Warcraft: Mists of Pandaria

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Vydavatelé: Blizzard Entertainment
Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

25. září 2012 - PC

Popis hry

Je tady jedinečná možnost pro všechny fanoušky světa World of WarCraft a vyznavače populární MMORPG od studia Blizzard. S tímto datadiskem budeme moci prozkoumat dlouho ztracený kontinent Pandaria, který zůstal skrytý v důsledku rozdělení Azerothu před více než deseti tisíci lety. Doposud poslední datadisk...zobrazit více

Je tady jedinečná možnost pro všechny fanoušky světa World of WarCraft a vyznavače populární MMORPG od studia Blizzard. S tímto datadiskem budeme moci prozkoumat dlouho ztracený kontinent Pandaria, který zůstal skrytý v důsledku rozdělení Azerothu před více než deseti tisíci lety. Doposud poslední datadisk Cataclysm nám trochu více otevřel svět a mohla přijít expanze úplně nové rasy. Pandarianští hrdinové se objevují, aby se připojili do války mezi Aliancí a Hordou. Můžete tak sdílet jejich mimořádné tajemství a starobylá bojová umění.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Hra neboli datadisk, který mě opět vrátil na scénu wowka po šíleném pádu na cataclysmu
23.04.2017
Pandarie donesla do WoW za mně nejlepší expanzy s maximálně zábavným lore, nadhernejma lokacema a top raid tierama
13.04.2017
toto bol jednoznacne krok vzad od Blizzardu.. asi sa chceli zavdacit Aziatom ale v Eu a USA to nemalo pozadovany uspech
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.