World of Warcraft: Warlords of Draenor

World of Warcraft: Warlords of Draenor

Vydavatelé: Blizzard Entertainment
Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Adventury
World of Warcraft: Warlords of Draenor je rozšíření pro World of Warcraft

Datum vydání zobrazit vše

13. listopadu 2014 - Mac
13. listopadu 2014 - PC

Popis hry

V nové expanzi pro World of Warcraft, nazvané Warlords of Draenor, hráči budou moci dosáhnout levelu 100 a odhalí velkou část minulosti kontinentu známého jako Outland. S tím rozdílem, že před zničením to byl Draenor. Budeme tak moci potkat legendární bojovníky, kteří ho obývali (Ner’zhula, Gul’dana,...zobrazit více

V nové expanzi pro World of Warcraft, nazvané Warlords of Draenor, hráči budou moci dosáhnout levelu 100 a odhalí velkou část minulosti kontinentu známého jako Outland. S tím rozdílem, že před zničením to byl Draenor. Budeme tak moci potkat legendární bojovníky, kteří ho obývali (Ner’zhula, Gul’dana, Maraada nebo třeba Grommashe). Přesuneme se v čase, abychom rozpoutali novou válku. Jde o dobu před vpádem Orků do Azerothu. Dobu předtím než Iron Horda ovládla svět. O dobu divokou, tvrdou a nepřístupnou!

Kromě nového světa dostanou všechny staré rasy Warcraftu klasický design z prvních strategických her, kromě toho budou vylepšeny na vyšší detaily a dostanou nové kvalitnější animace. Nečekejte však velký skok v grafice – půjde o lehké vylepšení.
Vyžaduje standartní verzi hry i všechny její předchozí datadisky.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

WoD byl méně povedený ale i přesto zajímavý datadisk ke hře, rozhodně lepší než hrůza jménem Cataclysm
23.04.2017
Trochu slabší expanze, každopádně lore tam bylo poctivy o tom žádná, bohužel Blizz tady totalně zachrápal na přidavkách během fungovani datadisku
13.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.