World of Warships

World of Warships

Vydavatelé: Wargaming.net
Vývojáři: Wargaming.net, Lesta Studio
Žánry: Simulátory, FPS, Taktické strategie, Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

17. září 2015 - PC

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 x86
Procesor: Core2Duo 2.7 GHz, AMD Athlon II 3 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce 8800GT/9600GT, IntelHD 4000, NVIDIA GeForce 620M, AMD Radeon HD 4650
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 28 GB volného místa
Zvuková karta: Compatible with DirectX 9.0c

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Tato hra mně moc zezačátku nebavila po vyzkoumání lepších lodí to ovšem bylo zábavnější
15.08.2017
World of Warships (známe ako aj World of Battleships) je vojnová hra od spoločnosti Wargaming. Hra je založená na podobnom modele ako World of Tanks a World of Warplanes, ktoré sú predchádzajúce online hry od Wargamingu. Prináša akčnú simuláciu rôznych typov vojnových lodí, ktoré v tímovej bitke plnia rôzne role. Hra sa teraz nachádza vo fáze oficiálneho beta testovania hry, a hocikto si môže hru stiahnuť po registrácii na oficiálnych stránkach hry.
10.05.2017
Tohle je splněný sen všech už znuděných tankistů. Tanky mě přestaly bavit hlavně protože byly až příliš statické. Všichni byl jen zalezlí v křoví a čekali, co se bude dít. V této hře stát = vaše likvidace. Hra tak dostává mnohem lepší náboj a na mapě se něco neustále děje. Torpédoborce umí nepěkně zavařit a nepřátele nalákat do hnusné pasti plné torpéd. Bitevníky prostě pálí o sto šest. Válečné lodě toho moc nevystřelí, ale když se i trefí na těch 20km, je to rána. No a pak tu jsou letadlové lodě. S nimi to je jakobyste hráli docela jinou hru. Spíš takovou RTS. Bohužel ve hře moc schopných hráčů letadlovek není a obvykle to s nimi moc dobře nedopadá (já jsem na tom stejně, nejraději hraju za Torpédoborce a Válečné lodě). Tak jako tak je tohle vrcholný kousek Wargamingu.
25.04.2017
musí se uznat práce a snaha vývojářů o nějakou podporu, když chtějí nějak vylepšit to co tak zkazili
23.04.2017
Velmi pěkná hra. Po grafický stránce se wagamingu asi povedla nejvíce. Velký výběr z mnoha lodí a národů a určitě do budoucna další národy přidají.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.