XCOM: Enemy Within

XCOM: Enemy Within

Vydavatelé: Feral Interactive, 2K Games
Vývojáři: Firaxis Games
Žánry: Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

12. listopadu 2013 - PC
12. listopadu 2013 - Xbox 360
12. listopadu 2013 - PlayStation 3
12. listopadu 2013 - Mac
19. června 2014 - Linux

Popis hry

Jedná se o datadisk a ke hraní vyžaduje vlastnictví původní hry XCOM: Enemy Unknown.
Klíčovou změnou tohoto rozšíření/datadisku hry XCOM: Enemy Unknown se stane nová možnost vylepšit své vojáky buď geneticky nebo kyberneticky. Při zkoumání vetřelců postupně odemknete genetické modifikace, které dají...zobrazit více

Jedná se o datadisk a ke hraní vyžaduje vlastnictví původní hry XCOM: Enemy Unknown.
Klíčovou změnou tohoto rozšíření/datadisku hry XCOM: Enemy Unknown se stane nová možnost vylepšit své vojáky buď geneticky nebo kyberneticky. Při zkoumání vetřelců postupně odemknete genetické modifikace, které dají vašim vojákům speciální schopnosti. Například augmentované svaly na pažích zajistí, že už nemusíte nadále lézt na střechy po žebříku. Modifikace mozku sešle psionický útok zpět jeho odesílateli. Nebo zúžení kostí může uzdravit během bitvy, aniž by byla potřeba lékárnička. Takto geneticky upravíte hruď, oči i pleť vojáka. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, stanou se z vašich jednotek mechové. Po poslání vojáka na děsivý kybernetický proces z něj máte kyborga, který na sobě může nosit obrovské bojové stroje. Tyto augmentace mecha se navíc stanou novou třídou, čímž se vám zpřístupní nový strom schopností, z nichž některé si postupně vytrénujete a jiné jsou odvislé od samotného typu mecha. Kupříkladu plamenomet, modul pro kinetický úder, minomet na blízko, minigun či railgun. Středobodem datadisku se přesto stane taktická stránka hratelnosti, když do map přibude hodnotná cizácká surovina nazvaná meld. Najdete ji v rozprostřených kanystrech, s kterými se můžete uzdravit při výpadech nepřátel, ač je potřeba dávat pozor, protože kanystry na sobě mají časovač pro své zničení.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista or later
Procesor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz) CPU
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 256 MB Video Memory NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT or greater
Pevný disk: 20 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible sound card

Aktuální cena

Rozšíření pro už tak dost našlapanou tahovou strategii. Přidává kvantum nových herních mechanismů. Nemá cenu je tu vyjmenovávat, důležité je, že jakmile si hru zahrajete s tímto rozšířením, původní kousek už hrát samotný nebudete chtít.
12.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.