O Projektu

Projekt CSHDD.cz, Česko-Slovenská herní digitální databáze, vznikl na základě několikaměsíční úporné práce dvou nadšenců, kterým něco podobného v Česko-Slovenském herním onlinu chybělo.

Cílem projektu je stav, kdy samotná komunita bude předávat zajímavé informace dalším hráčům. Pokud kdokoli váhá o tom, jakou hru by si měl zahrát nebo koupit svým dětem, známým, kamarádům atp., tak pro něj je CSHDD jak stvořené. Uživatel získá kompletní informace na jednom místě - relevantní hodnocení ostatních uživatelů, komentáře, screeny z her, videa, ale i dodatečné informace o platformách, vydání, vývojářích, prostě vše, co je potřebné k tomu aby se rozhodl, zda je daná hra opravdu tou, kterou prostě musí zkusit! Kromě databáze, která čítá tisíce her a vývojářů se uživatelé mohou těšit na zajímavosti z herního prostředí nebo soutěže, ve kterých budou odměňování ti nejaktivnější uživatelé portálu.

Autoři CSHDD

Filip Vlkanova
Radek Michlík

Máte-li jakýkoli dotaz ať už ohledně fungování portálu, spolupráce, marketingu atp., kontaktujte nás na cshdd@firamedia.cz

Provozovatel projektu

FIRA Media s.r.o.
Štrossova 1033, Pardubice 530 03
IČO: 04948475
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 36897.

Odpovědné osoby: Filip Vlkanova (jednatel), Radek Michlík (jednatel)

© Název, grafické logo "CSHDD" a grafická i obsahová část projektu jsou vlastnictvím společnosti FIRA Media s.r.o. a jejich šíření musí být písemně schváleno jednatelem společnosti.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.