Podmínky používání

Provozovatelem serveru CSHDD.cz - Česko-Slovenská herní digitální databáze (dostupném na URL https://www.cshdd.cz, dále jen "Portál") a poskytovatelem služeb je FIRA Media s.r.o., se sídlem Štrossova 1033, Pardubice, 530 03, IČ: 04948475 (dále jen "Provozovatel").

Uživatelem je fyzická osoba, která užívá služby poskytovatele.

Provozovatel poskytuje Uživatelům portálu služby. Jedná se o možnost vkládání a úpravy textového obsahu (komentáře, novinky, hodnocení a hry). Služby jsou poskytovány bezplatně.

Provozovatel si vyhrazuje právo na mazání výše zmíněného obsahu Uživatele, bez předchozího upozornění a bez udání důvodů, na pozastavení, zablokování či úplné zrušení účtu Uživatele.

Provozovatel prohlašuje, že na portálu nedochází ke zpracování osobních údajů poskytnutých uživatelem, a zavazuje se chránit veškeré údaje Uživatelů získaných při vytvoření profilu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Provozovatel není povinen prohlížet obsah portálu, ani aktivně vyhledávat skutečnosti a okolnosti prokazující na protiprávní obsah; pokud se zde takový obsah objeví, vlastníci práv se mohou obrátit na Provozovatele, který neoprávěný obsah ze serveru odstraní.

Uživatel dle zákona č. 480/2004 Sb. souhlasí s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživatelům na jejich emailové adresy (uvedené při vytváření profilu) zprávy, obsahující informace především o novinkách na Portále. Ve výjimečných případech (maximálně jednou za měsíc) také informace třetích stran.

Uživatel není oprávněn využívat služeb portálu k jakýmkoli účelům, odporujícím právním předpisům nebo níže uvedeným pravidlům: Jedná se zejména o obsah obsahující rasistické výroky, hrubé urážky a hrubé vulgární výrazy, násilné nebo jinak útočné příspěvky. Uživatel nesmí užívat portál ke komerčním účelům a nesmí na portál vkládat jakoukoliv placenou či neplacenou reklamu. Nesmí rozesílat spam.

Šíření nebo publikování obsahu CSHDD.cz - Česko-Slovenská herní digitální databáze bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.